ענת דיזיין - קו האופק

ממליצים


ענת עיצבה דירה שבבעלותנו על מנת להתאימה למגורי הורי אשתי שעלו ארצה מארה"ב. מלאכת העיצוב הקיפה הן שיפוץ הדירה והן עיצוב הפנים לאחר השיפוץ.
האתגר של ענת היה לעמוד בדרישות שלי ושל אשתי לדירה שתהא פרקטית ותכליתית וגם בדרישות של ההורים לעיצוב לפי טעמם המיוחד. ענת הצליחה מעל למצופה בעמידה בכל הדרישות האלו והתוצאה היא דירה מדהימה ממנה כל המבקרים בה לא מפסיקים להתפעל.
תוך כדי ביצוע הפרוייקט גילתה ענת סבלנות אין קץ, גם כאשר החלטנו להפוך "שיפוץ קטן" ל"שיפוץ גדול", דבר ששיבש את לוח הזמנים של הפרוייקט באופן קיצוני. אציין גם הסבלנות של ענת כלפי בעלי המקצוע, ספקים וכל שאר המעורבים בפרוייקט. בסיום, ענת הצליחה להטביע חותמה האישי בעיצוב הדירה תוך הקפדה לתת לנו, המזמין, זכות הבחירה והמילה האחרונה, והתוצאה מדברת בעד עצמה.
מוטי האן מרקוביץלעבוד עם ענת גורן זו חוויה נעימה, תהליך רציף עם תוצאה נהדרת ותחושה של סיפוק ושביעות רצון רבה. כבן-אדם שלא מעוניינת בפרטים קטנים ובקניות, שמחתי לתת לענת לעבוד בנועם, בצורה מתמדת, עם המון סבלנות, אחריות וסבר פנים יפה לכל מי שהיה קשור, ולו בדרך הקטנה ביותר, בשיפוץ ובקישוט הדירה.
ענת מתאימה את עצמה ללקוח וקשובה לצרכים, לרצונות ולתקציב שלו. בעלי המקצוע שהיא מביאה, גם הם עובדים טוב ואפשר לסמוך עליהם. אני ממליצה בחום על ענת לכל מי שרוצה לבצע שיפוץ או שדרוג של כל מרחב.
ג'רי האן - מרקוביץ


Anat Goren is a very talented decorator. She gave my husband and I excellent ideas and helped us to select the furnishing for our apartment in Israel. She did this without imposing her taste upon us and allowed us to pick what we liked. She had infinite patience and energy in shopping with us to get the best quality at the best prices. She made helpful suggestions to make our home both comfortable and attractive. She is very creative and has the ability to add the touches that lay people like ourselves would not be able to accomplish. I would recommend Anat very highly since I am very pleased with the outcome of our apartment.
Lenore Hahn
August 2, 2008   


 
מאמר החודש
15/01/2012


צילומים מפרויקט חדש
20/11/2011
 
cyan-s.com  עיצוב אתרים | מיתוג עסקי
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים